image Donaldi mbrëmë i veshur identik si Edi Rama apo Enver Hoxha?

Bota e Yjeve

Donaldi mbrëmë i veshur identik si Edi Rama apo Enver Hoxha?

news image

Mes Donaldit dhe Ilirit ishte ky i fundit i cili rrëmbeu çmimin e madh prej 100 mijë eurosh në Big Brother Vip.

Ndërkohë, mbrëmë Donaldi ka tërhequr vëmendjen e të gjithëve me veshjen e tij.

Ai kishte veshur një kostum gri dhe shumë të gjerë. Kjo u komentua shumë në rrjetet sociale, madje edhe u bë meme duke u krahasuar me figura të ndryshme që në të shkuarën kanë veshur të njëjtin kostum.

Por, veshja e djeshme ka krijuar opinione të përziera. Është aluduar se Donaldi u inspirua nga Edi Rama ose Enver Hoxha.

Ja edhe fotot.

/GazetaSinjali/