image Digjet një veturë në Prizren (PAMJE) - Sinjali

Digjet një veturë në Prizren (PAMJE)

news image

Një veturë është djegur sot në rrugën “Adem Jashari” në Prizren, shkruan Gazeta Sinjali.

Gazeta Sinjali ka siguruar një fotografi ku shihet se zjarrfikësit kanë arritur në vendin e ngjarjes.

Sinjali ka kontaktuar me Policinë e Kosovës dhe është në pritje të përgjigjes së tyre. /Gazeta Sinjali/


Shpërndaje artikullin