COVID-19

Të infektuar

5118

Të shëruar

2370

Të vdekur

108

Muzikë/ Demi Lovato publikon këngën e re “I Love Me”

news image

Këngëtarja njëherësh aktorja e njohur me famë botërore, Demi Lovato e ka publikuar projektin e ri muzikor.

Kënga titullohet “I Love Me” dhe është publikuar e shoqëruar me videoklip, transmeton Gazeta Sinjali.

Këtë projekt artistja e ka publikuar pas performancës emocionuese që e pati në “Grammy Awards” dhe interpretimit të himnit në “Super Bowl”.

“I Love Me”, numëron mbi 1.5 milionë klikime në kanalin YouTube vetëm 9 orë pas publikimit./Gazeta Sinjali/


Shpërndaje artikullin

Etiketat kryesore: