image Daljet nga Kosova, kjo është gjendja në pikat kufitare

Kosovë

Daljet nga Kosova, kjo është gjendja në pikat kufitare

news image

Qendra Kombëtare për Menaxhim Kufitar ka përditësuar të dhënat gjendjen në pikat kufitare.

Aktualisht pritje ka në Merdar, 60 minuta dhe te Dheu i Bardhë, 40 minuta.

Në Mutivodë pritjet po zgjasin deri në 10 minuta, ndërsa në pikat tjera fluksi nuk është aq i madh.

/GazetaSinjali/