COVID-19

Të infektuar

4512

Të shëruar

2156

Të vdekur

97

Showbiz/ Dafina Zeqiri vjen me bashkëpunim

news image

Këngëtarja e njohur shqiptare, Dafina Zeqiri ka gati projektin e ri muzikor.

Artistja kësaj radhe për publikon do të sjellë një bashkëpunim, transmeton Gazeta Sinjali.

Këtë e ka bërë të ditur vetë Dafina, përmes rrjetit social Instagram, në të cilin numëron mbi 1.4 milion ndjekës.

Artistja nuk ka zbuluar se me kë do ta sjellë këtë bashkëpunim dhe mbetet të shihet se çfarë ka përgatitur ajo për publikun.

“Merri krejt”, është projekti i fundit muzikor i artistes. Kënga është publikuar më 12 shkurt dhe deri më tani numëron mbi 2 milionë klikime në kanalin YouTube./Gazeta Sinjali/


Shpërndaje artikullin