COVID-19

Të infektuar

170

Të sheruar

24

Të vdekur

4

Showbiz/ Dafina Zeqiri publikon këngën e re “Një herë në jetë”

news image

Këngëtarja e njohur shqiptare, Dafina Zeqiri e ka publikuar projektin më të ri muzikor.

Kënga titullohet “Një herë në jetë” dhe është në bashkëpunim me Cricket, shkruan Gazeta Sinjali.

Tekstin e këngës e ka shkruar Muma, ndërsa për muzikën është përkujdesur Cricket.

“Një herë në jetë”, është publikuar në kanalin YouTube dhe mbetet të shihet se a do të pëlqehet nga publiku./Gazeta Sinjali/


Shpërndaje artikullin