image Dafina dhe Arilena publikojnë këngën më të re “Thirr policinë”

Bota e Yjeve

Dafina dhe Arilena publikojnë këngën më të re “Thirr policinë”

news image

Dafina  Zeqiri dhe Arilena Ara ka ditë që kanë paralajmëruar bashkëpunimin e tyre të ri të cilin e lansuan para pak minutash.

“Thirr policinë”, titullohet kënga e re nga Dafi dhe Arilena të cilën e kanë realizuar po ashtu edhe me videoklip.

Theksojmë se të dy këngëtaret janë duke punuar rreth dy albumeve të saj Arilena rreth “Popart” dhe Dafi rreth “Dafinë moj”.

Arilena është ajo që po këtë këngë do ta përfshijë në album, përderisa Dafina ka treguar ditë më parë këngët që do ti përfshijë në albumin e saj.

/GazetaSinjali/