image Coldplay publikojnë klipin e këngës "Trouble In Town"

Muzikë

Muzikë/ Coldplay publikojnë klipin e këngës “Trouble In Town”

news image

Rock grupi i njohur me famë botërore “Coldplay”, e ka publikuar videoklipin e këngës “Trouble In Town”.

Kënga është publikuar me videoklip, i cili është inspiruar nga “Ferma e Kafshëve”, e George Orwellit, transmeton Gazeta Sinjali.

Kënga është pjesë e albumit më të ri të tyre të tyre që titullohet “Everyday Life”.

“Trouble In Town”, është publikuar në YouTube dhe mbetet të shihet se a do të pëlqehet nga publiku./Gazeta Sinjali/