COVID-19

Të infektuar

1142

Të shëruar

871

Të vdekur

30

Muzikë/ “Coldplay” publikojnë klipin e këngës “Cry Cry Cry”

news image

Rock grupi i njohur me famë botërore “Coldplay”, ka publikuar videoklipin e këngës “Cry Cry Cry.

Për dallim nga titulli i këngës, videoklipi paraqet një lidhje që lulëzon me kohën. Duke filluar me dashurinë ndaj një qenushi, çifti fillon të shfaq ndjenja të mëdha për njëri-tjetrin, transmeton Gazeta Sinjali.

Kënga është publikuar në YouTube dhe mbetet të shihet se a do të pëlqehet nga publiku./Gazeta Sinjali/


Shpërndaje artikullin