COVID-19

Të infektuar

165

Të sheruar

24

Të vdekur

3

Muzikë/ Coldplay publikojnë klipin e këngës “Champion Of The World”

news image

Rock grupi i njohur me famë botërore “Coldplay”, e ka publikuar videoklipin e këngës “Champion Of The World”.

Videoklipi nën regjinë e French, paraqet vokalistin e grupit duke e portretizuar një djalë të vogël, i cili ngacmohet në shkollë, keqtrajtohet nga prindërit dhe i lënë anash nga të tjerër përreth, por që gjen paqe në muzikë dhe imagjinatë.

Kënga është pjesë e albumit më të ri të tyre të tyre që titullohet “Everyday Life”.

“Champion Of The World”, është publikuar në YouTube dhe mbetet të shihet se a do të pëlqehet nga publiku./Gazeta Sinjali/


Shpërndaje artikullin