COVID-19

Të infektuar

1194

Të shëruar

884

Të vdekur

31

Muzikë/ “Closed On Sunday”, kënga e re e Kanye West

news image

Rep-artisti shumë i përfolur me famë botërore Kanye West, e ka publikuar klipin e këngës “Closed On Sunday”.

Kënga është pjesë e albumit më të ri të tij “Jesus is King”, transmeton Gazeta Sinjali.

Në klipin e kësaj kënge shfaqet Kanye me bashkëshorten Kim Kardashian dhe fëmijët.

“Closed On Sunday” është publikuar në kanalin zyrtar të rep-artistit në YouTube dhe deri më tani ka marrë mbi tre milionë klikime./Gazeta Sinjali/


Shpërndaje artikullin