image Çka i ndodhi pacientes pasi mori vaksinën kundër COVID-19 - Sinjali

COVID-19

Të infektuar

72500

Të shëruar

61685

Të vdekur

1.640

Çka i ndodhi pacientes pasi mori vaksinën kundër COVID-19

news image

Kanali televiziv “ News Channel Abc”, në Amerikë, ka publikuar një video ku shihet një infermiere e cila ka marrë vaksinën antiCOVID-19, transmeton Gazeta Sinjali.

Mirëpo, nuk shkoi ashtu siç ajo priste.

Me të marrë vaksinën, infermierja filloi të kishte marramendje dhe dhimbje koke dhe më pas u alivanos.

Pasi u këndell, ajo filloi të jepte intervistë për ndjesinë që i shkaktoi vaksina, mirëpo, nuk mund t’i lidhte dy fjalë

Infermierja ndaloi përsëri, pasi, përsëri e kapi kokëdhimbja dhe u alivanos sërish.

/Gazeta Sinjali/


Shpërndaje artikullin

Etiketat kryesore: