COVID-19

Të infektuar

5118

Të shëruar

2370

Të vdekur

108

Muzikë/ “Çikat beqare”, kënga e re e Shyhrete Behlulit dhe Engjëllusha Salihut

news image

Këngëtarja e mirënjohur shqiptare Shyhrete Behluli, e ka publikuar projektin më të ri muzikor.

Kënga titullohet “Çikat beqare” dhe është në bashkëpunim me vajzën e saj, këngëtaren gjithashtu e njohur, Engjëllusha Salihun, transmeton Gazeta Sinjali.

Ky bashkëpunim është publikuar e shoqëruar me video, e cila është xhiruar në kuadër të xhirimeve për festat e fundvitit.

Kënga është publikuar në YouTube dhe mbetet të shihet se a do të pëlqehet nga publiku./Gazeta Sinjali/


Shpërndaje artikullin