image Çifti i njohur i japin fund lidhjes - Sinjali

Showbiz/ Çifti i njohur i japin fund lidhjes

news image

Çifti i njohur i showbizit botëror, Jessie J dhe Channing Tatum, i kanë dhënë fund lidhjes një vjeçare.

Mediat e huaja raportojnë se lidhja e dyshes nuk funksionoi, kështuqë vendosën t’i japin fund, transmeton Gazeta Sinjali.

“Channing dhe Jessie kanë prioritete të ndryshme. U argëtuan bashkë, por nuk funksionoi. Channing i duhet të rrijë në Los Angeles për shkak të vajzës, ndërsa Jessie jeton në Angli”, ështê shprehur një burim.

Megjithatë po i njëjti burim ka treguar se ata kanë mbetur miq të mirë, madje Jessie i komenton shpesh aktorit në fotografi./Gazeta Sinjali/

Image result for channing tatum

Shpërndaje artikullin