COVID-19

Të infektuar

10247

Të shëruar

5944

Të vdekur

327

Muzikë/ Charlie Puth publikon këngën e re “Cheating on You”

news image

Kantautori i njohur amerikan, Charile Puth, ka publikuar projektin më të ri muzikor.

Kënga titullohet “Cheating on You” dhe është publikuar e shoqëruar me videoklip, transmeton Gazeta Sinjali.

27-vjeçari në fillim të videoklipi ka një sqarim për të gjithë ata që do ta dëgjojnë këngën.

Kjo këngë nuk i është dedikuar një personi. Është për një ndjenjë që unë kurrë nuk e kam pasur” thuhet në fillim të këngës.

“Cheating on You” të krijon ndjenjën e këngëve të viteve ’90-ta dhe përshtatet aq mirë me videoklipin ku shfaqet artisti i vetëm rrugëve të New York./Gazeta Sinjali/


Shpërndaje artikullin