COVID-19

Të infektuar

3703

Të shëruar

1946

Të vdekur

79

Showbiz/ Capital T publikon fotografi pa bluzë, ka një pyetje për ndjekësit

news image

Trim Ademi i njohur me emrin artistik si Capital T, është njëri prej artistëve më të pëlqyer shqiptar.

Krahas muzikës, ai është tejet aktiv edhe në rrjetin social Instagram, ku numëron mbi 1 milion ndjekës, transmeton Gazeta Sinjali.

Së fundmi në po këtë rrjet, Capitali ka publikuar një imazhi në të cilin shfaqet pa bluzë duke ushtruar.

Ushtrimet e vikendit. Kesh tu menu a ju intereson rutina qe e boj vikendeve me postu ni video t’shkurt, osht zakonisht ushtrime bazike edhe per krej pjeset e trupit”, ka shkruar ai në mbishkrimin e imazhit, ku ka marrë komente të shumta nga ndjekësit.

Ndryshe, “Akull” është projekti i fundit muzikor i artistit. Kënga është publikuar më 23 nëntor dhe deri më tani numëron mbi dy milionë klikime në kanalin YouTube./Gazeta Sinjali/


Shpërndaje artikullin