image Butrint Imeri për vetëm dy ditë, merr mbi dy milionë klikime me këngën e re - Sinjali

Showbiz/ Butrint Imeri për vetëm dy ditë, merr mbi dy milionë klikime me këngën e re

news image

Kënga e fundit “M’ke rrejt” nga Butrint Imeri është padyshim ndër hitet më të dëgjuara të momentit.

Ka vetëm pak ditë prej kur këngëtari Butrint Imeri ka publikuar këngën e tij më të re, atë me titullin “M’ke rrejt”.

Ky videoklip deri tani ka arritur të ketë rreth 2.5 milionë shikime në Youtube.

E kjo këngë e shkruar nga vetë këngëtari dhe e punuar në RedBox Entertainment, ka marrë vëmendjen e publikuar menjëherë sapo ka dalë në platformat muzikore./Gazeta Sinjali/


Shpërndaje artikullin