image Burri në Gjilan: Gruaja mori fëmijët dhe iku - Sinjali

Burri në Gjilan: Gruaja mori fëmijët dhe iku

news image

Një burrë në Gjilan ka raportuar në polici gjatë së mërkurës se gruaja ka marrë dy fëmijët e tyre pa lejen e tij dhe është larguar, shkruan Gazeta Sinjali.

Siç bën të ditur policia, kjo kishte ndodhur pas një mosmarrëveshje verbale dhe burri nuk ka njohuri për vendndodhjen e gruas dhe fëmijëve të tij.

Ngjarja ka ndodhur të mërkurën rreth orës 21:30, në Gjilan. /GazetaSinjali/


Shpërndaje artikullin

Etiketat kryesore: