image Historia e dhimbshme e verbimit të gruas së Lugatit
[wp-story id="814678"]

Bota e Yjeve

Historia e dhimbshme e verbimit të gruas së Lugatit

news image

Këngëtari nga Kosova Gjon Karrica, i njohur ndryshe si Lugati, ka ngjallur kuriozitet në BB VIP Kosova me pamjen dhe tipin e tij.

Gjoni i njohur si Lugati ka një histori të dhimbshme dashurie.

Ai është i martuar me një vajzë e cila ka humbur shikimin rreth 7 vite pas martese. Shkak ka qenë një sëmundje që i ka rrëmbyer 90% shikimin e duket se e paskan të trashëguar.

Çifti ka edhe një djalë 5 vjeçar. Ndonëse duken mjaft të dashuruar, duket se Lugati është përshtatur me bashkëshorten edhe pas fatkeqësisë që u ka ndodhur.

/GazetaSinjali/