COVID-19

Të infektuar

145

Të sheruar

23

Të vdekur

3

Showbiz/ “Break My Heart”, kënga e re e Dua Lipës

news image

Këngëtarja e njohur shqiptare me famë botërore, Dua Lipa e ka gati projektin e ri muzikor.

Kënga titullohet “Break My Heart” dhe do të publikohet më 27 mars, shkruan Gazeta Sinjali.

Këtë e ka bërë të ditur vetë artistja shqiptare përmes një postimi në rrjetin social Instagram.

“1 javë – Break My Hart – 27.03.2020”, ka shkruar ajo në mbishkrimin e fotografisë.

Këngëtarja nuk ka zbuluar detaje të tjera rreth këtij projekti dhe mbetet të shihet se çfarë ka përgatitur ajo për publikun./Gazeta Sinjali/

View this post on Instagram

1 WEEK – BREAK MY HEART – 27.03.2020

A post shared by DUA LIPA (@dualipa) on


Shpërndaje artikullin