image Brazili dhe Nigeria ndahen me barazim

Futboll

Sport/ Brazili dhe Nigeria ndahen me barazim

news image

Brazili dhe Nigeria janë ndarë me barazim në ndeshjen miqësore që u zhvillua në Singapor.

Kjo ndeshje përfundoi me rezultat përfundimtar 1:1.

Nigeria kaloi në epërsi në minutën e 35-të të ndeshjes me anë të golit të Joe Aribo. Ndërsa, Brazili barazoi rezultatin në minutën e 48-të me Casemiron./Gazeta Sinjali/