image Bora Zemani thyen heshtjen, tregon nëse është në lidhje me Atdhe Xheravinën

Bota e Yjeve

Bora Zemani thyen heshtjen, tregon nëse është në lidhje me Atdhe Xheravinën

news image

Pas ndarjes nga Donald Veshaj, Bora Zemani është përfolur për një lidhje dashurie me ish-konkurrentin e Përputhen, Atdhe Xharavinën.

Mirëpo, si qëndron e vërteta e jetës së saj private?

Gjatë një bisede me ndjekësit në rrjete sociale, ajo ka treguar se është beqare dhe e fokusuar vetëm te Arbori dhe puna.

“100% single. E fokusuar tërësisht te Arbori dhe puna”, ka shkruar ajo. /Gazeta Sinjali/