COVID-19

Të infektuar

9688

Të shëruar

5480

Të vdekur

300

Muzikë/ “Blinding Lights”, kënga e re e The Weeknd

news image

Artisti i njohur me famë botërore The Weeknd, e ka publikuar projektin më të ri muzikor.

Kënga titullohet “Blinding Lights” dhe është publikuar vetëm në versionin audio, transmeton Gazeta Sinjali.

Anipse është publikuar vetëm në versionin audio, kënga qysh në orët e para ka marrë mbi 795 mijë klikime në kanalin YouTube./Gazeta Sinjali/


Shpërndaje artikullin