image BimBimma paralajmëron projektin e ri muzikor
[wp-story id="814678"]

Bota e Yjeve

BimBimma paralajmëron projektin e ri muzikor

news image

Rep-artisti i njohur, BimBimma, ka paralajmëruar projektin e tij më të ri që do ta lansojë së shpejti.

Këtë e ka bërë të ditur artisti përmes një postimi në rrjetin social Instagram, i cili përveç se ka treguar ditën e lansimit dhe titullin e këngës, nuk ka dhënë detaje të tjera.

“Fytyrat“ titullohet kënga, e cila do të publikohet gjatë kësaj të premte.

View this post on Instagram

T’premtën…

A post shared by BimBimma (@nrbim) on

Kujtojmë se vetëm një javë më parë BimBimma në bashkëpunim me reperin, Nushi kanë publikuar duetin ‘Besa besë’, projekt ky që u prit mirë nga publiku. /Gazeta Sinjali/