image Big Brother VIP/ Graniti i bën masazh Fifit (VIDEO)

Bota e Yjeve

Big Brother VIP/ Graniti i bën masazh Fifit (VIDEO)

news image

Ka shumë thashetheme se këngëtarja kosovare, Fifi dhe ish-futbollisti Granit Cana janë në një lidhje dashurie brenda shtëpisë së Big Brother Vip.

Fifi shihet se brenda shtëpisë së famshme është afruar shumë me Granitin dhe për këtë ka dyshime se ata dy tashmë janë në lidhje.

Këto dyshime forcohen edhe më shumë nga një video e publikuar sot, ku në dhomën e gjumit shihet Graniti që i bën masazh Fifit./GazetaSinjali/