image Beyonce publikon fotografi me nënën dhe dy vajzat e saj

Bota e Yjeve

Beyonce publikon fotografi me nënën dhe dy vajzat e saj

news image

Këngëtarja e famshme amerikane, Beyonce ka publikuar një fotografi familjare.

Në këtë paraqitje ajo shihet me nënën dhe dy vajzat e saj Blue Ivy Carter dhe Rumi.

Në promovimin e albumit të saj “Black is King”, ajo ka ekspozuar edhe dy binjakët e saj, Sir dhe Rumi. /Gazeta Sinjali/