image Behgjet Pacolli pyet se kush do të fitojë në Big Brother - Sinjali

Behgjet Pacolli pyet se kush do të fitojë në Big Brother

news image

Momentalisht është duke u mbajtur finalja e edicionit të parë të Big Brother Vip, ku në garë janë Donald Veshaj, Beniada Nishani, Einxhel Shkira dhe Ilir Shaqiri.

E këtë spektakël po e ndjek edhe kreu i AKR-së, Behgjet Pacolli.

Ai ka shpërndarë një fotografi në Facebook, ku shihet se është ulur në kolltuk dhe ka njoftuar se po e ndjek Big Brother.

“Tani po e ndjekim finalen e Big Brother. Kush shpresoni se do të fitojë?”, ka shkruar ai.

/GazetaSinjali/


Shpërndaje artikullin