image Bëhen "llom" dy vetura në Ferizaj, pamje nga vendi i ngjarjes

Kosovë

Bëhen “llom” dy vetura në Ferizaj, pamje nga vendi i ngjarjes

news image

Sonte, gjatë orëve të mbrëmjes janë aksidentuar rëndë dy vetura në qytetin e Ferizajt. Sinjalizuesit e Gazetës Sinjalit kanë dërguar pamje nga vendi i ngjarjes, ku shihet se dëmi material në këtë aksident është goxha i madh.

Ndërsa, deri më tani nuk dihet se a ka persona të lënduar si pasojë e këtij aksidenti.

Gazeta Sinjali ka kontaktuar Policinë e Kosovës për detaje shtesë dhe është në pritje të përgjigjes.

345287412 919987455876903 7945427944468385649 n 1 1
Pamje nga vendi i ngjarjes
345304315 9129237770484841 875364031498722231 n 1 2
Pamje nga vendi i ngjarjes

Policia e Kosovës vazhdimisht ka bërë thirrje ndaj qytetarëve për kujdes të shtuar në komunikacion.

/GazetaSinjali/