image Bedri Hamza: Me dhimbje të thellë morëm lajmin për vdekjen e futbollistit Kajtazit

Futboll

Bedri Hamza: Me dhimbje të thellë morëm lajmin për vdekjen e futbollistit Kajtazit

news image

Kryetari i Komunës së Mitrovicës, Bedri Hamza ka reaguar pas vdekjes së futbollistit 17 vjeçar, Erion Kajtazi, shkruan Gazeta Sinjali.

Ai përmes një postimi në Facebook, ka ngushëlluar familjen shoqërinë dhe të gjithë qytetarët.

“Me dhimbje të thellë mora lajmin për vdekjen e futbollistit të ri mitrovicas, Erion Kajtazi. Ju shpreh ngushëllimet më të sinqerta familjes, shoqërisë dhe gjithë qytetareve”, ka shkruar Hamza në Facebook.

https://www.facebook.com/bedrihamza.official/posts/531415908875578

/GazetaSinjali/