image Beatrix harron Donaldin: Unë meritoj më shumë

Bota e Yjeve

Beatrix harron Donaldin: Unë meritoj më shumë

news image

Me një dedikim ndaj vetes se meriton më shumë, Beatrix Ramosaj duket se i ka dhënë fund kapitullit me Donaldin.

Jo më larg se dje, Donaldi tregoi se do të sillte një projekt muzikor, i cili i bëri të gjithë të mendojnë se është për Borën, për shkak të fjalëve të zgjedhura.

Pas këtij postimi Beatrix ka ndarë dy foto të saj, shoqëruar me fjalët: “Unë meritoj më shumë”.

Të menjëhershëm kanë qenë edhe ndjekësit që kanë aprovuar fjalinë e Ramosaj, duke i dhëne gjithmonë mbështetjen dhe dashurinë e tyre.

Vetë Beatrix duket se po e shijon në maksimum çdo ditë të saj dhe tani që ndodhet jashtë shtëpisë së BBV, po shfaq një anë më të lezetshme të saj.

/GazetaSinjali/