image Bora Zemani flet për raportin e të birit me Donaldin: E ka shok të ngushtë
[wp-story id="814678"]

Bota e Yjeve

Bora Zemani flet për raportin e të birit me Donaldin: E ka shok të ngushtë

news image

Moderatorja e njohur dhe mjaft e dashur për publikun, Bora Zemani së fundmi ka folur për jetën e saj personale si dhe atë profesionale.

Teksa u ndal te partneri i saj, Donald Veshaj, prezantuesja tha se aktori i njohur dhe djali Arbori, kanë një marrëdhënie të shkëlqyer me njëri-tjetrin.

“Ata kanë marrëdhënie shumë të mirë. Arbori thotë që Donaldi është shoku im i ngushtë. Luajnë playstation bashkë”, tha ajo.

Jo vetëm kaq, por Bora është ndalur te marrëdhënia e saj me Neda Ballukun. Moderatorja theksoi se me të ka një marrëdhënie shumë të mirë si dhe theksoi se nuk asnjë marrëdhënie të keqe me dikë.

/GazetaSinjali/