image Beatrix e pyet se sa lidhje ka pasur, kjo është përgjigjja e Donaldit

Bota e Yjeve

Beatrix e pyet se sa lidhje ka pasur, kjo është përgjigjja e Donaldit

news image

Vëllai i Madh banorëve të Big Brother Vip iu ka bërë një lojë.

Donald dhe Beatrix do duhej të përgjigjeshin disa pyetjeve se sa e njohin ata njëri-tjetrin.

Një pyetje që i ra çiftit Donald-Beatrix ishte se sa lidhje ka pasur aktori i njohur.

Ky i fundit u përgjigj duke thënë se ka pasur tre lidhje që nga gjimnazi e deri tani.

“Tre tamam, tamam”, e pyet Beatrix dhe aktori i përgjigjet: “Po”./GazetaSinjali/