image Barcelona fillon shitjen e maskave mbrojtëse, çmimi është shumë i lartë

Futboll

Barcelona fillon shitjen e maskave mbrojtëse, çmimi është shumë i lartë

news image

Skuadra e Barcelonës po e shfrytëzon këtë kohë pandemie që të fitoj para.

Ata kanë bërë maska me logon e Barcelonës dhe po I shesin në dyqanet e tyre dhe online, transmeton Gazeta Sinjali.

Por, çmimi i tyre nuk është aspak i lirë. Një mask kushton hiq më pak se 18 euro.

Barcelona është njëra ndër skuadrat më të goditura ekonomikisht gjatë kohës së pandemisë./Gazeta Sinjali/