image Barcelona ende në lojë për Raphinhan, synon t'ia rrëmbejë nga duart skuadrës londineze - Sinjali

Barcelona ende në lojë për Raphinhan, synon t’ia rrëmbejë nga duart skuadrës londineze

news image

Barcelona raportohet se është ende e gjallë në situatën e Raphinhas.

Mbrëmë u raportua se Leeds dhe Chelsea kishin arritur marrëveshje për anësorin brazilian.

Burimi i afërt me klubin blaugranas, Gerard Romero tani raporton se Barcelona është ende në garë për yllin e Leeds.

“Edhe pse Chelsea ka marrëveshje me Leeds për transferimin e tij, Deco dhe Raphinha duan të shkojnë në Barcelonë dhe kjo është vendimtare. Deco është në bisedime me menaxhmentin e Leeds për t’i bindur ata të pranojnë ofertën e Barcelonës”, ka shkruar Romano.

/GazetaSinjaliSport/


Shpërndaje artikullin

Etiketat kryesore: