image Banorët dhe reagimet e tyre mbi debatin e MC Bekës me Edonin - VIDEO

Bota e Yjeve

Banorët dhe reagimet e tyre mbi debatin e MC Bekës me Edonin – VIDEO

news image

Gjatë natës së sotme në spektaklin Prime të Big Brother VIP Kosova janë transmetuar pamjet ku shihen banorët teksa reagojnë pas debatit në mes të MC Bekës dhe Edonit.

Ndër banoret që ka reaguar më shumë ka qenë edhe Gresa– “Asnjë send pozitiv nuk e ka, për mendimin tim”, ka thënë ajo duke folur për MC Bekën.

/GazetaSinjali/