image Bad News Eagle mposhtin ekipin rus dhe kualifikohen në gjysmëfinale të REPUBLEAGUE
[wp-story id="814678"]

Sporte të tjera

Bad News Eagle mposhtin ekipin rus dhe kualifikohen në gjysmëfinale të REPUBLEAGUE

news image

Bad News Eagle janë kualifikuar në gjysmëfinale të REPUBLEAGUE.

Ekip shqiptar triumfoi me rezultat të përgjithshëm 2-1, ndaj ekipit rus forZe, për të vazhduar në fazën tjetër të turneut.

Bad News Eagle ndeshjen e parë në mapën De_nuke e fitoi me rezultat 16-9. Në Mirage, triumfoi ekipi rus, me rezultat 16-12 – por në Inferno, Bad News Eagle arritën të fitonin me rezultat 16:11, duke kaluar në gjysmëfinale.

/GazetaSinjaliSporti/