COVID-19

Të infektuar

1038

Të shëruar

791

Të vdekur

30

Showbiz/ Babai i shpëton nga sulmi në zemër, Mozzik me fjalë emocionuese

news image

Së fundmi reperët e njohur vëllezërit Mozzik dhe Getinjo janë përballur me një situate mjaft të vështirë.

Babai i tyre, Gazmendi, ka pësuar infarkt në zemër, por që me ndihmën e shprejt të mjekëve, ka arritur të shpëtojë.

Gramozi, që në publik njihet me nofkën Mozzik, përmes një postimi në llogarinë e tij në Facebook, ka falënderuar Zotin dhe mjekët për intervenimin e shpejtë, të cilët e shpëtuan jetën e babait të tij./GazetaSinjali/Shpërndaje artikullin

Etiketat kryesore: