image Ava Max publikon këngën e re "Salt"
[wp-story id="814678"]

Muzikë

Muzikë/ Ava Max publikon këngën e re “Salt”

news image

Këngëtarja e njohur shqiptare me famë botërore, Ava Max, e ka publikuar projektin më të ri muzikor.

Kënga titullohet “Salt” dhe është publikuar vetëm në versionin audio, transmeton Gazeta Sinjali.

“Salt” është një këngë ritmike dhe është pjesë e albumit debutues të artistes, i cili pritet të publikohet së shpejti.

Projekti është publikuar në kanalin YouTube dhe mbetet të shihet se a do të pëlqehet nga publiku./Gazeta Sinjali/