image Ava Max publikoi këngën e re
[wp-story id="814678"]

Bota e Yjeve

Showbiz/ Ava Max publikoi këngën e re

news image

Këngëtarja e njohur shqiptare me famë botërore, Ava Max ka publikuar projektin më të ri muzikor.

Kënga titullohet “Torn” dhe është publikuar vetëm në versionin audio, transmeton Sinjali.

Lajmin e ka bërë të ditur vetë artistja, përmes rrjeteve sociale.

Ka ardhur koha. Njëra ndër këngët e mia të preferuara… “Torn”, mund ta dëgjoni në çdo platformë”, ka shkruar Ava.

Ky është projekti i katërt i artistes shqiptare për këtë vit dhe mbetet të shihet se a do të pëlqehet nga publiku.

Këngën mund ta dëgjoni në kanalin zyrtar të Ava Max në Youtube./Sinjali/