COVID-19

Të infektuar

165

Të sheruar

24

Të vdekur

3

Showbiz/ “Auf Wiedersehen” e Mozzik e para në tabelat gjermane

news image

Këngëtari i famshëm shqiptar, Mozzik, i cili në ditën e të dashuruarve solli projektin muzikor me titull “Auf Wiedersehen”, është renditur i parë këtë javë në tabelat gjermane.

Reperi këngën e solli në gjuhën gjermane dhe arriti një sukses të madh, duke marrë afro 10 milionë klikime në kanalin Youtube.

Pas publikimit të kësaj këngë, është bërë e ditur se reperi po vazhdon të punojë rreth këngëve të tjera të reja./Gazeta Sinjali/


Shpërndaje artikullin