image Atdheu i lënduar pas lidhjes së re të Sarës: Më kanë dërguar foto..
[wp-story id="814678"]

Bota e Yjeve

Atdheu i lënduar pas lidhjes së re të Sarës: Më kanë dërguar foto..

news image

Ish-protagonistët e “Për’puthen”, Sara dhe Atdheu, u bënë pjesë e medieve rozë për shkak të lidhjes së tyre.

Mirëpo, kjo lidhje nuk zgjati shumë dhe dyshja u ndan me njëri-tjetrin.

Teksa Atdheu është ‘single’, Sara mesa duket është duke shijuar lidhjen e saj të re të dashurisë.

“M’i kanë çuar dhe mua fotot, por le të mbetet përgjegjësi e saj. I uroj suksese në jetë, unë nuk dua ta shoh keq”, u shpreh Atdheu në Top Arena. /GazetaSinjali/