COVID-19

Të infektuar

3703

Të shëruar

1946

Të vdekur

79

Muzikë/ Artistët shqiptarë publikojnë këngën “ 28 Nëntori kuq e zi”

news image

Artistët e mirënjohur shqiptarë si Hekuran Krasniqi, Dardan Gjinolli, Enkelejda Arifi, Selvete Bajrami, Agim Tejeci, Jehona Shaqiri, Hysni Alushi, Erik Lloshi, e kanë publikuar projektin e ri muzikor.

Kënga titullohet “28 Nëntori kuq e zi” dhe është publikuar e shoqëruar me videoklip, transmeton Gazeta Sinjali.

Ky projekt muzikor është publikuar në kanalin zyrtar të Hekuran Krasniqit në YouTube dhe mbetet të shihet se a do të pëlqehet nga publiku./Gazeta Sinjali/


Shpërndaje artikullin