image Arta Nitaj e bukur dhe me plot stil këtë mbrëmje

Bota e Yjeve

Arta Nitaj e bukur dhe me plot stil këtë mbrëmje

news image

Aktorja dhe modelja e njohur, Arta Nitaj duket plot stil këtë mbrëmje.

Së fundmi, aktorja ka ndarë një foto me ndjekësit e saj e veshur me një këmishë dhe e ulur në një ulëse, ku ka theksuar linjat trupore.

Fotografinë e ka postuar në Instagram, duke marrë komente të shumta nga ndjekësit. /Gazeta Sinjali/