image Arrestohen për prostitucion një burrë dhe një grua në Prizren - Sinjali

Arrestohen për prostitucion një burrë dhe një grua në Prizren

news image

Dy persona në Prizren, një mashkull dhe një femër, janë arrestuar pasi të njëjtit dyshohet se janë marrë me prostitucion, shkruan Gazeta Sinjali.

Ngjarja ka ndodhur më 3 korrik, rreth orës 17:00.

Siç njofton policia përmes raportit 24 orësh, në konsultim me prokurorin, të dyshuarit pas intervistimit janë liruar në procedurë të rregullt./Gazeta Sinjali/


Shpërndaje artikullin

Etiketat kryesore: