image Arrestohen një femër dhe një mashkull për prostitucion në Mitrovicë - Sinjali

Arrestohen një femër dhe një mashkull për prostitucion në Mitrovicë

news image

Një femër dhe një mashkull janë arrestuar dje në Mitrovicë nën dyshimin për marrje me prostitucion.

Kjo është bërë e ditur me anë të raportit 24-orësh të Policisë së Kosovës.

“Mitrovicë 20.11.2019 – 12:50. Janë arrestuar dy të dyshuar, një mashkull dhe një femër me dyshimin se të njëjtit kanë kryer veprën e lartëcekur”, thuhet në raportin e PK-së. /Gazeta Sinjali/


Shpërndaje artikullin

Etiketat kryesore: