COVID-19

Të infektuar

3703

Të shëruar

1946

Të vdekur

79

Muzikë/ Arif Vladi dhe Kastriot Tusha publikojnë këngën “Për ty Shqipëri”

news image

Dy këngëtarë të mirënjohur shqiptarë Arif Vladi dhe Kastriot Tusha, kanë publikuar projektin më të ri muzikor.

Kënga titullohet “Për ty Shqipëri” dhe është publikuar e shoqëruar me videoklip, transmeton Gazeta Sinjali.

Për muzikën dhe orkestrimin është përkujdesur Edmond Zhulalli, ndërsa tekstin dhe recitimin e ka bërë aktori gjithashtu i mirënjohur shqiptar Çun Lajçi.

Kënga është publikuar në YouTube dhe mbetet të shihet se a do të pëlqehet nga publiku./Gazeta Sinjali/


Shpërndaje artikullin