image Arbenita Ismajli shfaqet unike në fotosesionin e ri
[wp-story id="814678"]

Bota e Yjeve

Arbenita Ismajli shfaqet unike në fotosesionin e ri

news image

Modelja e njohur kosovare, Arbenita Ismajli është njëra ndër më të komentuarat në fushën e modes.

Në postimin e fundit në rrjetin social Instagram, ajo është shfaqur tërheqëse.

Në dallim prej imazheve të tjera, kësaj radhe ajo ka ndarë një portret, ku shihet se ka përdorur grim me ngjyra të rënda.

View this post on Instagram

????

A post shared by Arbenita Ismajli (@arbenitalsmajli) on

Ndryshe, Arbenita njihet për paraqitjen unike dhe bukurinë e saj që merr vëmendjen e ndjekësve. /Gazeta Sinjali/

View this post on Instagram

Work ????

A post shared by Arbenita Ismajli (@arbenitalsmajli) on