COVID-19

Të infektuar

145

Të sheruar

23

Të vdekur

3

Muzikë/ Anne-Marie publikon projektin e ri muzikor “Birthday”

news image

Kantautorja e njohur britanike, Anne-Marie e ka publikuar projektin më të ri muzikor.

Kënga titullohet “Birthday” dhe është publikuar e shoqëruar me videoklip, shkruan Gazeta Sinjali.

Regjisor i klipit është Lux Davis, i cili e paraqet këngëtaren si një princeshë që feston datëlindjen në një dhomë të mbushur me dekorime dhe ushqime.

“Birthday” është publikuar në kanalin zyrtar të artistes në YouTube dhe qysh në orët e para ka marrë komente të shumta pozitive nga publiku./Gazeta Sinjali/


Shpërndaje artikullin