COVID-19

Të infektuar

1194

Të shëruar

884

Të vdekur

31

Showbiz/ Angela Martini zbulon titullin dhe kopertinën e librit autobiografik

news image

Modelja shumë e përfolur shqiptare Angela Martini, së shpejti do të publikojë librin e saj të parë autobiografik.

Së fundmi Martini e ka bërë të ditur se si do të titullohet libri dhe si do të duket kopertina e librit, transmeton Gazeta Sinjali.

“Dashuri, shpresë, dritë”, ka vendosur modelja ta quajë këtë autobiografi, që pritet të jetë në treg, si dhe në panairin e librit.

Nuk mund të pres ta ndaj historinë time me të gjithë ju. Në dyqanet e librave pranë jush, shumë shpejt”, ka shkuar Angela në gjuhën angleze sipër imazhit të publikuar.

Ndjekësit e modeles kanë reaguar menjëherë, të cilët nuk kanë hezituar t’i urojnë më të mirat asaj./Gazeta Sinjali/


Shpërndaje artikullin