COVID-19

Të infektuar

5118

Të shëruar

2370

Të vdekur

108

Muzikë/ Andin Randobrava dhe Ibish Shala publikojnë këngën e re

news image

Kantautori i njohur Andin Randobrava, e ka publikuar projektin më të ri muzikor.

Kënga titullohet “Pse më le” dhe është në bashkëpunim me Ibish Shalan, shkruan Gazeta Sinjali.

Kënga i takon zhanrit baladë dhe producent i saj është vetë Randobrava.

“Pse më le” qysh në orët e para ka marrë komente të shumta pozitive nga publiku në kanalin YouTube./Gazeta Sinjali/


Shpërndaje artikullin